Agenda
nov7Begint om 19:30
Open Hofnov9Begint om 10:30
Kulturele RaadLaatste nieuws
14-21 september Week van gebed en toewijding: “David: Een man naar Gods hart” “In David, de zoon van Isaï, heb Ik een man naar mijn hart gevonden, die geheel naar mijn wil zal handelen.” - Handelingen 13:22Doe mee aan de Week van gebed voor eenheid 2025 'Ja, ik geloof ' De Week van gebed voor eenheid van christenen 2025 moedigt kerken aan om God lief te hebben en er te zijn voor je naasten. Tijdens de Week van gebed voor eenheid bidden wereldwijd miljoenen christenen mee. Door samen te bidden ervaren we dat we verbonden zijn, met God en met elkaar. Tegelijk tonen we verantwoordelijkheid voor anderen door de problemen van de samenleving in de voorbeden een plek te geven.
Wat willen we bereiken?
Waar gaan we voor?

‘Door groei na te streven,
groeit het koninkrijk van God.’
Enerzijds geeft het een verdieping aan in het gemeente-zijn en persoonlijke groei. Anderzijds zal dit tot gevolg hebben dat meer mensen gaan leven in en vanuit God.
Met de visie geven we als het ware het DNA van de gemeente weer. Het ligt verankerd in de gemeente. Alle beslissingen en de activiteiten die we met elkaar ondernemen komen voort uit deze visie of worden hier aan getoetst.
